Slide
Jesteś tutaj: Strona głównaO nas
O nas
 

     Salon kosmetyczny AWANGARDA,

ma przyjemność zaprosić Państwa na zabiegi dla ciała i duszy, niezapomniany relaks, wyciszenie i odnowę skóry. Nasz gabinet kosmetyczny powstał z myślą o osobach, które wiedzą jak ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy dbaniem o urodę i zdrowie, dobrym samopoczuciem a osiągnięciem sukcesu.

 

     Dysponujemy bogatą ofertą profesjonalnych produktów kosmetycznych. Wykonujemy zabiegi przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń, jak i metodami tradycyjnymi. Współpracujemy z renomowanymi firmami kosmetycznymi. Dzięki użyciu zaawansowanych technik i bardzo wysokiej jakości preparatów i zabiegów jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagającej klienteli. Podczas każdego zabiegu możecie Państwo cieszyć się przyjemnością płynącą z odprężającego masażu, który zapewni dobre samopoczucie. Nasze zabiegi pielęgnacyjne pomogą odzyskać Twojej skórze świeżość, blask i uczucie komfortu.

 

     Kosmetyka jest naszą pasją, dlatego regularnie uczestniczymy w sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach o tematyce branżowej, wynikiem czego jest ciągły rozwój naszej oferty. Zdrowie i uroda jest wizytówką każdej kobiety, dbajmy o nie, aby każdego dnia czuć się wyjątkowo, ponieważ piękno jest w każdej z nas.

 

NASZ ZESPÓŁ:

 

        Agnieszka Polko

Kosmetolog, właścicielka salonu

Zajmuję się kosmetyką ponad 10 lat. W roku 2006 uzyskałam dyplom Technik Usług Kosmetycznych, a trzy lata później otrzymałam tytuł Kosmetologa.

Kosmetyka jest moja pasją i zamiłowaniem, w trakcie pracy zawodowej ukończyłam wiele kursów i szkoleń, które pozwalają mi byc zawsze na bieżąco z nowoczesną kosmetyką i kosmetologią.


Kieruję się mottem: BĄDŻ PIĘKNA DLA INNYCH Z MYŚLĄ O SOBIE.

W salonie zajmuje się :

  • Kosmetyką pielęgnacyjną i upiększającą
  • Stylizacją paznokci
  • Przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs
  • Laseroterapią 
  • Zabiegami na ciało

 

        Monika Bulanda

Kosmetyczka

 

W salonie zajmuje się:

  • Kosmetyką pielęgnacyjną i upiększającą
  • Pielęgnacją stóp
  • Zabiegami na ciało


 

 

Pracujemy na kosmetykach renomowanych firmy:

 

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności